home Rozrywka Jak rozpoznać, że kobieta nie jest tobą zainteresowana?

Jak rozpoznać, że kobieta nie jest tobą zainteresowana?

Niepewność związana z tym, czy ktoś jest nami zainteresowany czy nie dotyka każdego, kto próbuje nawiązać bliższy kontakt z nowo poznaną osobą. Musimy zdawać sobie z tego sprawę i wiedzieć, kiedy odpuścić. Sprawdź czy kobieta, która ci się podoba jest tobą zainteresowana.

Początki znajomości często okazują się trudne i czasami ciężko jednoznacznie odczytać czy druga osoba rzeczywiście jest nami zainteresowana czy to tylko chwilowa znajomość. A może wcale nie istniał zamiar, aby wyszło z tego coś więcej? Wielu facetów, którzy nie mają dużego doświadczenia z kobietami mogą natknąć się na taki problem. Rzadko kiedy kobieta okazuje mężczyźnie zainteresowanie wprost. Dlatego też w niektórych sytuacjach ciężko rozpoznać czy kobieta z nami w jakiś sposób flirtuje czy po prostu jest dla nas miła. Należy zadać sobie kilka pytań i zwrócić uwagę na istotne elementy, które pozwolą nam to stwierdzić.

Może także dojść do sytuacji, w której kobieta na początku rzeczywiście była nami zainteresowana jednak przebieg różnych wydarzeń spowodował, że uległo to zmianie. Początkowe zauroczenie po prostu się nie sprawdziło – to bardzo częste, jednak nie każda kobieta umie to przekazać w prosty sposób. Istnieje kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że kobieta nie jest zainteresowana poważniejszym związkiem. Oczywiście najlepszym wyjściem będzie szczera rozmowa i po prostu szczere wyjaśnienie sobie pewnych kwestii.

Sygnały, że nie jest tobą zainteresowana

O tym, że kobieta nie jest tobą zainteresowana może świadczyć to, że długo nie odpisuje na twoje wiadomości, a jeśli nawet – są to zdawkowe odpowiedzi. Oczywiście może być tak, że próbuje ona wzbudzić w ten sposób zainteresowanie, sprawdzić czy mężczyźnie rzeczywiście zależy. Ale jeśli kobieta będzie zainteresowana dalszą znajomością będzie próbowała podtrzymać mimo wszystko rozmowę poprzez wiadomości.

Warto zwrócić uwagę na jej zachowanie podczas spotkania czy realnej rozmowy. Częste spoglądanie na telefon i godzinę czy rozglądanie się w czasie rozmowy może także być sygnałem, że nie pociągamy kobiety. Może o tym świadczyć także sposób prowadzenia rozmowy – kobieta nie rozwija odpowiedzi, pyta, ale nie próbuje dalej ciągnąć tematu. Oczywiście w niektórych sytuacjach może wynikać to ze zdenerwowania czy stresu.

Bardzo częstym sygnałem jest to, że kobieta szuka wymówek i ciągle odmawia spotkania z różnych powodów. Podobnie jeśli mówi, że nie ma dzisiaj zbyt wiele czasu, że jeszcze ma coś do załatwienia. Oczywiście jeśli zdarzy się to dwa czy nawet trzy razy nie musimy od razu rezygnować, jednak zbyt nachalne proponowanie spotkania także może nie być zbyt skuteczne.

Jasne sytuacje

Kiedy zaczynamy mieć wątpliwości i zauważamy sygnały tego, że kobieta może nie być nami zainteresowana lub po prostu nie chce, by wasza znajomość przerodziła się w coś więcej, musimy postawić sprawę jasno. Najlepsza jest w tym przypadku szczera rozmowa. Jeśli zależy nam na jasnej sytuacji możemy po prostu zapytać o to, co czuje i myśli druga osoba. Może się okazać, że kobieta potrzebuje więcej czasu, że chce jeszcze lepiej się poznać.

Dowiedz się więcej o podrywie – wejdź na stronę uwodzenie.org. Poznaj zasady, jak poderwać dziewczynę i jak flirtować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *